Andrzej Nowacki(ur. 1953)

bez tytułu, 07.03.05, 2005

relief / technika własna, płyta pilśniowa, 48 × 48 cm

Cena wywoławcza: 10 000 zł ◉

Estymacja: 16 000 – 22 000 zł

Cena wylicytowana: niedostępny

sygnowany i datowany na odwrocie: „07.03.05 A. Nowacki 2005”

Szanowni Państwo,

z uwagi na przerwę świąteczną, w dniach

23.12.17–7.01.2018

Dom Aukcyjny Libra będzie nieczynny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w nowym roku!