Numer katalogowy: 58

Andrzej A. Sadowski(1946–2016)

Berlin Zachodni – Camel Filter – Knesebeck Strasse, 1985

akryl, płótno; 65×92 cm

sygnowany na odwrocie: „267. | ANDRZEJ A. SADOWSKI | ŁÓDŹ UL. JULIANOWSKA 5/7 m 370 A | »BERLIN ZACHODNI – CAMEL FILTER – KNESEBECK STRASSE« | AKRYL, WYM: 65×92 cm, 1985.”

Cena wywoławcza: 14 000 zł

Estymacja: 15 000–20 000 zł

Paid Price: 14 000 zł (transakcja warunkowa)