Numer katalogowy: 84

Alfred Kitzig1808–1879

Pan i jego koń, poł. XIX w.

ołówek, papier; 32,5 × 29 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany p.d. „Alfred Kitzig [opis nieczytelny]”

Cena wywoławcza: 600 zł

Estymacja: 700–900 zł

Cena wylicytowana: 600 zł