Numer katalogowy: 87

Aleksandra Waliszewska(ur. 1976)

bez tytułu, ok. 2000

olej, płótno; 81 × 60 cm

Cena wywoławcza: 7 000 zł ●

Estymacja: 8 000–10 000 zł