Numer katalogowy: 71

Aleksandra Bujnowska(ur. 1979)

Czarna sukienka (At Home), 2014

olej, płótno; 50 × 60 cm

sygnowany na odwrocie: „CZARNA SUKIENKA” 2014

Cena wywoławcza: 4 000 zł

Estymacja: 5 000–7 000 zł

Cena wylicytowana: 6 500 zł

Aleksandra Bujnowska (ur. 1979, Warszawa) – malarka i fotografka, absolwentka Historii Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim (1999-2004) oraz Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (2001-2006). W 2006 roku jej wystawa dyplomowa otrzymała Nagrodę Główną Banku BPH oraz Nagrodę im. Józefa Szajny.