Numer katalogowy: 56

Aleksandra Bujnowskaur. 1979

Z serii „zielono-czarne”, 2016

olej, płótno; 60 × 80
sygnowany na odwrocie: „ALEKSANDRA BUJNOWSKA | „ZIELONO-CZARNE” 2016 | OLEJ NA PŁÓTNIE | 60 × 80 cm”

Estymacja: 5 700–7 000 zł •

Cena wylicytowana: 9 500 zł