Numer katalogowy: 75

Aleksandra (Alex) Urban(ur. 1978)

Drzewo/Chappel, 2009

olej, płótno; 150×100 cm

sygnowany na odwrocie: „Alex Urban | 2009 | drzewo”

Cena wywoławcza: 8 000 zł ●

Estymacja: 10 000–12 000 zł