Numer katalogowy: 64

Aleksander Roszkowski(ur. 1961)

Pola w śniegu I, 2008

olej, płótno; 97×130 cm

sygnowany na odwrocie: „130.97 cm | ALEKSANDER | ROSZKOWSKI | 886 (w okręgu) | »Pola

w śniegu« | 2008”

Cena wywoławcza: 24 000 zł ●

Estymacja: 28 000–32 000 zł