Aleksander Kobzdej(1920–1972)

Postacie, 1941

olej, płótno; 65 × 54 cm
sygnowany p.d. „Kobzdej | 1941”

Estymacja: 5 500–7 500 zł ●

Cena wylicytowana: 6 000 zł