Aleksander Kobzdej(1920–1973)

Otwarcie, 1962

olej, płótno; 33 × 27 cm

sygnowany p.d. „Kobzdej | 1962”, na odwrocie: „Otwarcie | A.Kobzdej | 1962”

Cena wywoławcza: 6 000 zł ●

Estymacja: 10 000–12 000 zł