Aleksander KOBZDEJ

Kompozycja, 1957

Collage, olej, płótno
68 x 68 cm
[w oprawie: 92 x 92 x 5,5 cm]

Cena wywoławcza: 24 000 zł ◉

Estymacja: 28 000 – 35 000 zł