Aleksander Kobzdej(1920–1972)

bez tytułu, 1961

olej, płótno; 90 × 65 cm

p.d.: „Kobzdej”, na odwrociu: „Miłej | Dobrej | Kochanej | Aby | Pamiętała | Brance | Kobzdej | 26.VI.1961”; kolekcja prywatna, Paryż

Cena wywoławcza: 13 000 zł ●

Estymacja: 16 000–20 000 zł