Numer katalogowy: 78

Akwaforta wg. Marechola, rytował Boek

Małpka, II połowa XVIII wieku

akwaforta, akwarela, papier czerpany; 24 × 19 cm (w świetle passe-partout)

opisany na odwrocie: „Akwaforta na papierze czerpanym ręcznie kolorowana akwarelą, wg Marechola rytował Boek | II połowa XVIII wieku”

Cena wywoławcza: 450 zł

Estymacja: 500–600 zł