Numer katalogowy: 75

Akwaforta wg. De Seve, rytował Kellner

Irbis, II połowa XVIII wieku

akwaforta, akwarela, papier czerpany; 24 × 19 cm (w świetle passe-partout)

opisany na odwrocie: „Akwaforta na papierze czerpanym ręcznie kolorowana akwarelą, wg De Seve rytował Kellner | II połowa XVIII wieku”

Cena wywoławcza: 450 zł

Estymacja: 500–600 zł