Numer katalogowy: 76

Akwaforta wg. de Seve, rytował J. Nufshiegel

Wiewiórka, II połowa XVIII wieku

akwaforta, akwarela, papier czerpany; 24 × 19 cm (w świetle passe-partout)

opisany na odwrocie: „Akwaforta na papierze czerpanym, II połowa XVIII wieku, wg De Seve rytował J. Nufshiegel”

Cena wywoławcza: 450 zł

Estymacja: 500–600 zł