Numer katalogowy: 61

Adam Wsiołkowski(ur. 1949)

Inwazja III (B), 1992

olej, akryl, płótno; 80 × 100 cm
sygnowany i opisany na odworcie: „ADAM WSIOŁKOWSKI | „INWAZJA III” B | OLEJ/AKRYL, 80 × 100 cm | 1992 | KRAKÓW”

Estymacja: 7 500–10 000 zł ●

Cena wylicytowana: 9 000 zł