Adam Styka(ur. 1940)

Szkic obrazu, 1995

olej, płótno, 50 × 62 cm

Cena wywoławcza: 7 000 zł

Estymacja: 10 000 – 14 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej

sygnowany p. d.: „A. Styka 95”, na odwrocie: „A. Styka 1995”
• Adam Styka. Malarstwo/paintings, tekst B. Kowalska, Warszawa 2011, s. 126