Adam Marczyński(1908 – 1985)

Konkret 11, ok. 1959

technika własna / olej, smoła, piach, deska, 145 × 85 cm

Cena wywoławcza: 55 000 zł ◉

Estymacja: 70 000 – 100 000 zł

Cena wylicytowana: 55 000 zł

sygnowany i datowany na odwrocie: „OK. 1959 KONKRET 11 MARCZYŃSKI | 145 × 85”
nalepka: Przedsiębiorstwo Państwowe Sztuka Polska
• Adam Marczyński. Między metaforą a konkretem. Prace z lat 1954–1963, red. K. Podniesińska, Kraków 2008, s. 14
• Adam Marczyński, Wacław Taranczewski, Piotr Potworowski, Muzeum Narodowe w Krakowie, czerwiec 1960

Szanowni Państwo,

z uwagi na przerwę świąteczną, w dniach

23.12.17–7.01.2018

Dom Aukcyjny Libra będzie nieczynny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w nowym roku!