Numer katalogowy: 21

Adam Marczyński(1908–1985)

Kompozycja figuralna, 1958

olej, płyta; 121,5×61 cm

sygnowany p.d.: „Marczyński 58”, na odwrocie: „A. Marczyński | 1958”; nalepka z danymi obrazu

Cena wywoławcza: 45 000 zł ●

Estymacja: 50 000–60 000 zł

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej.