Adam Marczukiewiczur. 1958

Martwa natura, 2014

olej, płótno; 120 × 80 cm
sygnowany p.d.: „MARCZUKIEWICZ, 2014”

Cena wywoławcza: 4 400 zł ●

Estymacja: 6 000–8 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej