Wacław Taranczewski(1903–1987)

Martwa natura z wazonem i muszlą, lata 60. XX w.

olej, płótno; 101×130 cm

na odwrocie: „126 I (w okręgu)”

Cena wywoławcza: 28 000 zł ●

Estymacja: 35 000–45 000 zł