Stefan Gierowski(ur. 1925)

Bez tytułu, 2007

akwarela, papier; 69 × 49 cm (w świetle oprawy)

sygnowany p.d. „S. Gierowski 2007”

Cena wywoławcza: 12 000 zł ●

Estymacja: 15 000–20 000 zł